Praca jako kierowca C+E w Niemczech

Kierowca C + E
w NIEMCZECH

▫ Jasne zasady współpracy
▫ Szybka i zdalna rekrutacja
▫ Minimum formalności w maksymalnie krótkim czasie
▫ Zatrudnienie bezpośrednio
u Niemieckiego pracodawcy

Adler HR

Proces rekrutacji dla kierowców do Niemiec w ADLER HR

Wiemy, jak ważne są pewność i zaufanie w momencie, kiedy pakujemy walizkę i wyjeżdżamy do  pracy jako kierowca do Niemiec, ile wątpliwości i pytań pojawia się przed podjęciem takiej decyzji. Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to z pewnością tę decyzję już podjąłeś i teraz aktywnie szukasz pracy za granicą. 

Wyślij swoje CV

Odbierz telefon

Wybierz ofertę

Zdecyduj

Podpisz umowę

Zostań kierowcą C+E w Niemczech z Adler-HR!

Praca dla kierowców C+E w Niemczech

Poszukujesz nowych możliwości jako kierowca C+E? Posiadasz odpowiednie uprawnienia, w tym prawo jazdy kategorii CE, kod 95 oraz kartę kierowcy? Świetnie się składa! W Adler-HR mamy atrakcyjne propozycje pracy dla kierowców w Niemczech, dostosowane do Twoich potrzeb. Aby ułatwić Ci wybór, podzieliliśmy oferty według formy komunikacji i wymaganego języka:

  • propozycje z polskojęzycznym dyspozytorem,
  • oferty z komunikacją tekstową w języku niemieckim lub angielskim,
  • stanowiska z bezpośrednim kontaktem telefonicznym w języku niemieckim lub angielskim

Różnorodność zestawów – wybierz coś dla siebie!

Kierowca C+E a zestawy pojazdów

W Adler-HR nie ograniczamy się do jednego typu pojazdów. Oferujemy stanowiska dla kierowców na różnych zestawach, od plandek po wywrotki czy chłodnie. Jeśli jesteś początkującym kierowcą, zapewniamy możliwość przeszkolenia. Mamy też specjalistyczne oferty, takie jak praca na cysternach, auto transporterach, BDF czy chłodniach. Z nami znajdziesz pracę idealnie dopasowaną do Twoich umiejętności i oczekiwań! Skontaktuj się z Adler-HR i rozpocznij swoją karierę w Niemczech!

Adler HR - Praca dla kierowców u zagranicznych pracodawców - Zobacz oferty w branży transportu i nie tylko

Rozważasz pracę jako kierowca w Niemczech?

Kierowca w Niemczech – dla kogo?

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery za kółkiem ciężarówki? Jeśli tak, Adler-HR jest gotowy, by Cię poprowadzić przez ten proces. Jeśli masz już 21 lat i prawo jazdy kategorii B, jesteś na drodze do rozpoczęcia kursu na prawo jazdy kat. C lub C+E. To upoważnienie pozwoli prowadzić pojazdy o masie powyżej 3,5 T.

Kolejnym krokiem jest zdobycie Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej, które uzyskasz po przejściu odpowiednich badań i testów. Dzięki temu masz pewność ciągłego rozwoju w branży transportowej. Dla tych, którzy dopiero zaczynają, mamy oferty pracy dla kierowców bez doświadczenia, wraz z kompleksowym szkoleniem wstępnym

Dlaczego
ADLER HR?

Bazując na naszym doświadczeniu rozumiemy wymagania i potrzeby niemieckich pracodawców oraz oczekiwania i wyobrażenia o pracy kierowcy C+E za granicą dla pracowników z Polski. Dajemy ludziom bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy.

Dodatkowa premia na start

Dowiedz się więcej u naszych rekruterów

Pomoc w zakwaterowaniu

Pomoc w organizacji życia na miejscu

Pomoc w relokacji rodziny

Pomoc w przeniesieniu całej rodziny do nowego kraju

Kindergeld i księgowość

Zniżki na konsultacje w sprawdzonym biurze księgowym

Umowa z pracodawcą

Umowa bezpośrednio w firmie, dla której wykonywana jest praca

Zweryfikowani partnerzy

Pewna praca u zweryfikowanych przez Nas partnerów

Praca w Niemczech z Adler-HR – pewność i stabilność

Wybierając pracę w Niemczech z Adler-HR, zyskujesz stabilność, pewność i możliwość rozwoju w wybranej branży, w tym jako zawodowy kierowca. Dzięki wyższym zarobkom podniesiesz komfort swojego życia. Współpracując z nami, masz gwarancję legalnego i bezpiecznego zatrudnienia na niemieckich warunkach, z odpowiednim wynagrodzeniem i perspektywą awansu. Dbamy o to, by wszystkie formalności były załatwione, a umowa o pracę jako kierowca oraz pełen pakiet socjalny to dla nas standard. W sytuacjach nagłych możesz liczyć na nasze wsparcie – jesteśmy dostępni nawet w weekendy i święta!

Praca w Niemczech bez znajomości języka? Z Adler-HR to możliwe!

Myślisz, że brak znajomości języka niemieckiego uniemożliwia Ci pracę w Niemczech? Nic bardziej mylnego! Wiele naszych ofert pracy nie wymaga biegłej ani nawet podstawowej znajomości języka. Oczywiście, im lepsza Twoja znajomość języka, tym większe możliwości, ale nie jest to konieczne przed rozpoczęciem współpracy z nami.

Jeśli Niemcy to Twoje wymarzone miejsce pracy jako kierowca C+E na najbliższe lata, nie czekaj i nawiąż z nami kontakt. Podczas wstępnej rozmowy przedstawimy Ci dostępne oferty, dostosowane do Twoich kwalifikacji i oczekiwań. W Adler-HR cenimy indywidualne podejście do każdego kandydata.

Umów się z nami na kawę online!

ADLER HR - oferty pracy dla kierowców

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj więcej i poznaj historię naszej firmy

15lat

Wspólnego doświadczenia
w branży HR

100

obsłużonych pracodawców
z całej europy

3000

Szczęśliwych pracowników
z nowym pracodawcą